Web Push Hizmetleri

Dijital dünyada rekabetin gün geçtikçe daha çetin bir hale gelmesi nedeniyle bu alanda faaliyet gösteren firmaların işini kolaylaştırabilmek amacıyla pek çok uygulama da arka arkaya piyasaya çıkarılmaktadır. Kimi uygulamalar, sektöre sürüldükten sonra kısa sürede gözden kaybolsalar da bazen dijital dünyada kilometre taşı denebilecek kadar önemli ve faydalı teknolojik gelişmelerin altına imza atıldığı da söylenebilmektedir. Buna bir örnek olarak verilebilen ve Arse Bilişim olarak bizim de hizmetlerimiz arasında yer alan Web Push hizmeti, henüz çok eski bir sistem olmamasına rağmen şimdilerde tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam etmektedir.

Web Push Nedir?

Web Push Hizmetleri

Tam ismi ile Web Push Notification olarak bilinen ancak ülkemizde daha çok Push Web şeklinde isimlendirilen bu uygulama, çıktığı günden bu yana dijital platformlarda boy gösteren küçük ya da büyük ölçekli pek çok firma için en trend teknolojik gelişmelerden birisi şeklinde de nitelendirilebilir. En basit hali ile internet sitelerinin browserler aracılığı ile kullanıcılarına bildirim göndermelerine imkân veren bir tür servis şeklinde de tanımlanabilen Push Web, çok değil yalnızca birkaç yıl önce Google’ın da yönlendirmeleri ile e-ticaret siteleri adına mucize bir fikir olarak dünyaya gelmiştir.

Bu bağlamda Web Push Bildirim sisteminin mantığına göre bu uygulamanın kurulduğu her türlü internet sitesi potansiyel müşteriler tarafından ziyaret edildiği zaman adres çubuğunun yakınında ‘’Bildirimleri gösterme’’ adı altında mini bir pencere gözükmektedir. Siteye giriş yapan ziyaretçilerin bu açılır pencere üzerinden bildirimlere izin vermeleri halinde ise söz konusu web sitesi ile aralarında masaüstü bildirimleri üzerinden bir kanal meydana gelmektedir. Bu kanal üzerinden de web sitesi potansiyel müşterilerine erişebilmekte, yeni ürünlerinden ya da yeni gelişmelerinden onları haberdar edebilmekte ve böylelikle bir tür site trafiği oluşturabilmektedir.

Kimler Bu Hizmetten Yararlanabilir?

Arse Bilişim olarak sunduğumuz Web Push Notification hizmetlerinden piyasada bulunan rakipleri içerisinde ön plana çıkmayı hedefleyen ve bunu yaparken de ekonomik maliyetlerle reklam yapmak isteyen tüm firmaların yararlanabilmesi mümkündür. Web Push avantajları sayesinde firmalar, oturdukları yerden uygun fiyatlarla tüm dünya üzerindeki müşterilerine anlık olarak ulaşabilir hale gelmektedir.

Web Push Avantajları

Chrome, Mozilla Firefox ve Safari gibi tüm dünyada kabul görülen en modern internet tarayıcılarına entegre olabilme özelliği ile büyük beğeni toplayan Push Web, böylece firmaların potansiyel müşterileri ne tür bir internet tarayıcısı kullanırlarsa kullansınlar onlara kolaylıkla erişim sağlayabilmektedir.

İnternet tarayıcıları açık olmasa dahi müşteriler ile internet siteleri arasında her daim aktif bir tür köprü gören Web Push Notification uygulaması, farklı ülkelere, farklı etiketlendirme seçenekleri ile optimize edilerek gönderilebildiği için bu nedenle oldukça önemli bir yazılım olarak da nitelendirilebilir.

Arse Bilişim’den tercih edebilecekleri kaliteli Web Push Bildirim hizmetleri ile firmalar, ziyaretçilerine diledikleri her an masaüstü bildirimleri gönderebilir ve böylece ürün ya da hizmetlerinin tanıtımı için en ideal reklam seçeneklerinden birisi olan bu uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Siz de farklı gönderim seçenekleri ve segmentasyon özellikleri bulunan Web Push Notification uygulamasını firmanızın, ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin tanıtımını yapmak için kullanmayı arzu ediyorsanız bu konuda alanında uzman ve işinin ehli Arse Bilişim ile iş birliği yapabilir ve piyasada bulabileceğiniz en cazip fiyatlandırmalar ile dijital reklam desteği alabilirsiniz. Diğer tüm hizmet seçeneklerimizde olduğu gibi Push Web konusunda da en ideal çözümleri siz değerli müşterilerimizin ayağına kadar getirmekten gurur duyacağımızı da ayrıca bilmenizi isteriz. Yeni çağın bu muhteşem yazılımı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi ve sadece size özel tekliflerimiz için iletişim formumuz ya da cep telefonu numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir Push Web Örneği

 

01- Önce ziyaretçi haber almak için izin verir

push web orneği

02- Sonra web site tarafından haber almayı başlar

Web Push örneği 02

TOP